top of page

słuchać

White Hart Hotel, Witham.

The White Hart Hotel

 

White Hart z kołnierzem i łańcuchem był godłem Richarda II (1377-1399). Uważa się, że część tego hotelu została zbudowana w karczmie w tym czasie. Wewnątrz jest kilka oryginalnych drewnianych, nie później niż 15 wieku. Przez dwieście lat był to najwyższy szczyt wszystkich zajazdów Witham i stał się wybitnym hotelem Witham.

Zostało ono znacznie zmienione i rozszerzone w kolejnych stuleciach. Dekoracyjne wyroby z drewna na froncie są dwudziestowieczne. W 1927 r. Jego rogat był odcięty pod kątem, gdy droga do Maldona obok była poszerzona. Od tamtej pory stał się wybitnym hotelem Witham. Obecne główne wejście z Newland Street pierwotnie służyło jako droga do stoczni.

W dniach coachingu, przed kolejami przybyli do Witham, wielu trenerów, znanych pod nazwami "The Defiance" i "The Wellington", zatrzymało się w White Hart. Po przyjeździe przyszedł kolejny "autobus", który biegnął między hotelem White Hart i dworcem kolejowym. Kierownikiem był Bussy Fenner, który otrzymał jego przydomek od autobusu, który pojechał.

Poniższy widok przedstawia widok na postcard, przedstawiający hotel przed remontem, z ciekawą gamą pojazdów z początku XX wieku.

White Hart Hotel, Witham early 20th century.
bottom of page