wykazy

Mill Lane Meadows

River Walk Guithavon Road to Bridge Street. Ta część przebiega od Guithavon Road do Bridge Street, głównie pomiędzy rzeką i Akademią Maltings na jednej stronie, a łąką i zieloną kręgielnią po drugiej.


Ścieżka oddziela się nieco w jedną stronę, a w jednym kierunku z trasą rowerową biegnie pomiędzy rzeką a szkołą wzdłuż dość wąskiej szczeliny. Druga ścieżka prowadzi przez rzekę małym mostem dla pieszych, obok łąki kwiatów i zieleni do gry w kręgle. Ścieżką do Mill Lane, a następnie z powrotem nad rzeką, aby dołączyć do głównej ścieżki w pobliżu miejsca starego Bramston Sports Wyśrodkuj, a następnie przejdź do Bridge Street. W pobliżu domów przy brzegu rzeki znajduje się ceglany mur nad brzegiem rzeki. Jest to miejsce starej garbarni, w której rzeka była używana do mycia skórek i usuwania odpadków, powodując w tym czasie pewne zanieczyszczenia i zapach. Strona przylegająca do River Walk czeka na rozwój prawdopodobnie w supermarkecie i osłoniętym mieszkaniu.


Źródła: Witham & Countryside Society; Ruth i Ron Fosker; Janet Gyford.

Text and Photographs: John Palombi and Cyril Taylor unless otherwise accredited. Illustrations: John Finch and Julie & John Denney. Translations: Google.com. Original Concept: Joy Vaughan, Witham Town Centre Strategy Group. Narration: John Rhodes
 

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now